Останні новини

14.06.2015
TwinsOrNot: новий сайт Microsoft для визначення схожості людей

Новий сайт Microsoft, який визначає подібність людей, називається Twins Or Not? Запустив його старший розробник Microsoft Мет Веллосо. Детальніше
01.02.2014
Створений сайт smartcenter

Ура, це здійснилося! Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Який прилад у вас виходить зі строю найчастіше?
Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті

Послуги


Комп’ютерний сервіс "Сервіс SMART Центр" 
радий запропонувати вам свої послуги з ремонту та обслуговування комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моніторів, принтерів та копірів в Прилуках. Наш офіс знаходиться недалеко від школи № 5. Всі жителі легко зможуть дістатися до нашого сервісу та отримати швидку комп’ютерну допомогу за цілком прийнятними цінами. Якщо у вас немає можливості дістатися до нашого комп’ютерного сервісу то ми завжди раді піти вам назустріч і запропонувати послуги виїзного майстра-ремонтника. Вам не доведеться шукати транспорт, стояти в заторах, витрачати купу часу та фінансів щоб дістатися до нашого сервісного центру - ми поруч і готові допомогти!

Встановлення Windows 7/8 (тільки за наявності ЛІЦЕНЗІЙНОЇ ВЕРСІЇ)

Встановлення ліцензійної версії Windows 7/8 - інсталяція найсучаснішої сучасної операційної системи на Ваш комп’ютер/ноутбук. Встановлення операційної системи (ОС) Windows 7 чи Windows 8 на комп’ютер або ноутбук - операція відповідальна, трудомістка та вимагає знань. Від того, наскільки професійно проведене встановлення Windows залежить надійна та правильна робота всіх додатків, швидкість і стабільність роботи комп’ютера/ноутбука. 

Тому, можливо Ви порахуєте більш правильним скористатися допомогою фахівців, які завжди готові встановити ліцензійну версію Windows 7 чи Windows 8, антивірусну програму MSE, всі необхідні драйвери, та налаштувати все так, щоб робота приносила вам тільки задоволення.

Встановлення ліцензійної версії Windows 7 або Windows 8 виконується фахівцями нашого сервісного центру тільки за умови наявності у замовника дистрибутива ЛІЦЕНЗІЙНОЇ версії ОS Windows 7 або Windows 8. Замовити послугу та отримати консультацію Ви можете за телефоном сервісного центру 0 4637 7 11 99.
 

Налаштування, реєстрація OS Windows 7/8, встановленої на ноутбук виробником (ЛІЦЕНЗІЙНА ВЕРСІЯ)

В даний час безліч комп’ютерів та ноутбуків продаються вже зі встановленою ОS Windows 7 або Windows 8.  Для того, щоб зареєструвати та правильно налаштувати ліцензійну версію Windows 7/8 необхідні певні знання та навички, іноді самостійне налаштування викликає труднощі. Тому, наші фахівці завжди готові допомогти виконати налаштування та реєстрацію ЛІЦЕНЗІЙНОЇ версії Windows 7/Windows 8 на стаціонарному ПК або ноутбуці, в комплекті з яким постачається ця ліцензійна операційна система.

Налаштування, реєстрація OS  Windows 7/Windows 8, встановленої на ноутбук виробником виконується фахівцями нашого сервісного центру на виїзді. Замовити послугу та отримати консультацію Ви можете за телефоном 0 4637 7 11 99.  Протягом одного робочого дня після замовлення послуги з Вами зв’яжеться фахівець "Сервіс SMART Центр" для узгодження часу та місця проведення встановлення.

 

Налаштування доступу до Інтернет

Сьогодні без доступу до Інтернет практично не обійтися. І Ви теж вже маєте доступ до глобальної мережі, але не маєте певних навичок, щоб коректно налаштувати роботу - багатьом користувачам складно самостійно здійснювати налаштування доступу до Інтернет. Тому, фахівці «Service Smart Сenter» завжди готові допомогти правильно налаштувати доступ до мережі Інтернет.

Налаштування доступу до Інтернет виконується фахівцями нашого сервісного центру на виїзді. Послуга доступна за наявності наданого провайдером і працюючого доступу до мережі Інтернет, а також працездатного пристрою під керуванням операційної системи Windows (XP, Vista, 7,8). Замовити послугу та отримати консультацію Ви можете за телефоном 0 4637 7 11 99. Протягом одного робочого дня після замовлення послуги з Вами зв’яжеться фахівець "Сервіс SMART Центр" для узгодження часу та місця надання послуги.

 

Налаштування Wі Fі роутера

Від грамотного налаштування Wi Fi роутера залежить не тільки швидкість та надійність, але й безпека роботи Вашої мережі. Бездротове обладнання досить складно налаштувати, не маючи певних знань та навичок - можна витратити багато часу, але не досягти бажаного результату. А підключення та налаштування Wi Fi роутера за допомогою наших фахівців дасть гарантію на правильне підключення та довгу роботу устаткування.

Підключення і настройка Wi Fi роутера виконується фахівцями нашого сервісного центру на виїзді. Послуга доступна за умови наявності роутера, та наданого провайдером працюючого доступу до мережі Інтернет. Замовити послугу та отримати консультацію Ви можете за телефоном 0 4637 7 11 99. Протягом одного робочого дня після замовлення послуги з Вами зв’яжеться фахівець "Сервіс SMART Центр" для узгодження часу та місця надання послуги.

 

Налаштування друку (принтера або МФУ)

При купівлі нового принтера або багатофункціонального пристрою, у Вас можуть виникнути деякі питання: що, як і де підключається, як інсталюється картридж і встановлюються драйвери? Найкраще скористатися допомогою наших фахівців, які оперативно проведуть настройку нового придбаного Вами обладнання та проконсультують Вас щодо особливостей експлуатації обраної моделі.

Підключення принтера або МФУ до пристрою під управлінням операційної системи Windows (XP, Vista, 7, 8), установка драйверів і налаштування друку виконується фахівцями нашого сервісного центру на виїзді. Замовити послугу та отримати консультацію Ви можете за телефоном 0 4637 7 11 99. Протягом одного робочого дня після замовлення послуги з Вами зв’яжеться фахівець "Сервіс SMART Центр" для узгодження часу та місця надання послуги.

 

Діагностика комп’ютерів та оргтехніки

Неможливо відремонтувати комп’ютер чи оргтехніку, якщо невідомо, що саме в ньому несправне. Багато майстерень "кустарного" типу намагаються ремонтувати техніку, спираючись на здогадки і ставлячи загальні діагнози. Результати такого "ремонту" можуть бути непередбачуваними. В "Сервіс SMART Центр"  Ваші комп’ютер чи оргтехніка буде протестований кваліфікованими інженерами на спеціалізованому обладнанні та програмному забезпеченні. На підставі отриманих результатів ми надамо Вам рекомендації щодо усунення несправностей із зазначенням термінів і вартості ремонту.

 

Заміна комплектуючих

Співробітники сервісного центру здійснять заміну компонентів, що вийшли з ладу або потребують модернізації.

Ремонт на компонентному рівні

У разі, коли можливий ремонт (не заміна) запчастини, що вийшла з ладу, ми запропонуємо зменшити Ваші витрати шляхом здійснення якісного ремонту на компонентному рівні. На всі ремонти надається гарантія.

 

Чистка від пилу комп’ютерної техніки

Дуже  часто причиною поганої роботи комп’ютерів, а особливо ноутбуків є пилюка. В багатьох випадках пилюка призводить до забруднення системи охолодження і як результат отримуємо поломку ноутбука.  У нас можна замовити послугу «Чистка ноутбука» та «Чистка комп’ютера», таким чином ви врятуєте свою комп’ютерну техніку від поломок і від ремонту.

 

Ремонт оргтехніки

Ще одним напрямком діяльності нашого СЦ "Сервіс SMART Центр" - обслуговування та ремонт офісної розмножувально-копіювальної техніки: принтерів, факсів, багатофункціональних пристроїв (БФП), копіювальних апаратів.

Ми обслуговуємо техніку таких виробників, як Hewlett Packard, Canon, Xerox, Samsung, Brother, Toshiba, Ricoh, Gestetner, Sharp, Minolta, Panasonic.

Ремонт оргтехніки включає в себе наступні етапи:

  • діагностика (виявлення причини поломки і локалізація несправності)
  • узгодження з клієнтом вартості ремонту
  • усунення неполадок.

У цій справі нашим фахівцям допомагають глибокі теоретичні знання та багатий досвід.

У високій якості наданих послуг ви можете переконатися особисто. Всі наші фахівці пройшли навчання і мають великий досвід у проведенні ремонту оргтехніки.

Клієнти нашого СЦ "Сервіс SMART Центр" завжди можуть розраховувати на бездоганний сервіс та індивідуальний підхід у роботі сервісних інженерів та обслуговуючого персоналу компанії. 

 

Гарантійне обслуговування

Протягом визначеного виробником періоду гарантії Ваш комп’ютер чи оргтехніка буде відремонтована безкоштовно та якісно в стислі терміни. Перелік виробників ноутбуків, які обслуговуються по гарантії в "Сервіс SMART Центр": Asus, Acer, Dell, HP, HP Pavilion, Toshiba, MSI, eMashines, Packard Bell, Gateway, Lenovo 

Передпродажне гарантійне обслуговування

У разі заводського браку, який був виявлений до продажу комп’ютеру чи оргтехніки, для певних виробників ремонт буде зроблений без початку відліку гарантії.

 

2014–2018 © «Smart-Service center»
Все права защищены.
Украина, Черниговская область, г. Прилуки, ул. Вокзальная, 5
тел.: (04637) 7-11-99, моб.: (099) 96-888-04, (068) 738-19-49
Если у Вас не получилось к нам дозвониться, или закончились деньги на счету мобильного телефона, оставьте нам свой номер и мы с Вами свяжемся:

Ваше имя: *

Ваш номер телефона: *

Ваш вопрос или сообщение:

В какое время Вам удобно
будет ответить на наш звонок?

Введите номер вашей квитанции и ваши контактные данные, и мы сообщим Вам о состоянии вашего ремонта:

Ваше имя: *

Ваш номер телефона: *

Ваш адрес E-mail:

Номер квитанции: *

Ваш вопрос или сообщение:

В какое время Вам удобно
будет ответить на наш звонок?